Diskuse:01NM

Z WikiSkripta FJFI ČVUT v Praze
Verze z 1. 8. 2010, 11:21, kterou vytvořil Admin (diskuse | příspěvky) (Založena nová stránka: ==NĚKOLIK PRAVIDEL PRO DISKUZI ZDE A OPRAVY== # '''Dodržujte odsazování pomocí dvojteček, za svůj příspěvek vložte 4 vlnky - doplní se místo nich datum a čas...)

(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

NĚKOLIK PRAVIDEL PRO DISKUZI ZDE A OPRAVY

  1. Dodržujte odsazování pomocí dvojteček, za svůj příspěvek vložte 4 vlnky - doplní se místo nich datum a čas příspěvků. Diskuze je jinak nepřehledná.
  2. Po editaci přeložte znovu kapitolu i celá skripta, ušetříte tím ostatních občas spoustu času při hledání drobné chyby po Vaší editaci (když se kvůli nim např. nemůže dokument přeložit).
  3. Uvádějte Vaše změny ve shrnutí editace. Pokud jenom opravujete překlep, zaškrtněte malá editace. Usnadňuje to orientaci v Posledních změnách.


Věci k doplnění/opravení

Pokud by se někomu chtělo, tak by mohl doplnit do těch skript praktickou verzi odvození vzorců pro numerickou derivaci a integraci. Ale napřed by to chtělo zkontrolovat jestli jsou všechny kroky zřejmé a upravit to do stejného stylu jako je text ve skriptech. To odvození:

http://wiki.fjfi.cvut.cz/wiki/images/5/54/Numericka_matematika_dodatek.pdf

zdrojový kód:

http://uloz.to/3943322/mn2.tex Tomas 10. 2. 2010, 16:46 (UTC)